بررسی آزمایشی مقررات بیت‌کوین توسط بانک مرکزی آفریقای‌ جنوبی۲۰۱۸-۰۹-۰۵ ۱۴:۱۷:۵۵

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

بانکیمون (Bankymoon)، شرکت ارائه‎‌دهنده‌ی راهکارهای مبتنی بر بلاک‌چین در آفریقای جنوبی از طرف بانک مرکزی این کشور به عنوان مرکز آزمون مقررات ارزهای دیجیتال (بیت‌کوین) انتخاب شده است.

بانک مرکزی آفریقای‌جنوبی بررسی مقررات متفاوت در حوزه‌ی بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را آغاز خواهد کرد و بر نحوه‌ی قانون‌گذاری و روند رشد این حوزه توجه ویژه‌ای خواهد داشت.

بانک مرکزی  آفریقای‌جنوبی بررسی آزمایشی مقررات  بیت‌کوین را آغاز می‌کند

بانک مرکزی  آفریقای‌جنوبی بررسی آزمایشی مقررات  بیت‌کوین را آغاز می‌کند

دولت آفریقای‌جنوبی تاکنون بیت‌ کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را نادیده گرفته بود، اما این گام، یک حرکت بزرگ رو به جلو برای قانونی ساختن بیت‌کوین در کشوری است که تعداد کاربران و تاجران بیت‌کوین در آن رو به افزایش است.

لورین گاماروف (Lorien Gamaroff)، مدیر عامل بانکیمون، اذعان می‌دارد که در ابتدای راه همکاری با بانک مرکزی قرار دارند زیرا بانک مرکزی هنوز خیلی محتاطانه عمل می‌کند. او می‌گوید: «تمام کاری که ما در این مرحله انجام می‌دهیم این است که ببینیم این مرحله‌ی آزمایشی تا کجا می‌تواند ادامه یابد. این امر به این خاطر است که بانک مرکزی هنوز در تأیید مقررات پیشنهادی بسیار محتاطانه عمل می‌کند. این پروژه‌ی آزمایشی در مرحله‌ی ابتدایی تنها روی بیت کوین تمرکز دارد، اما در آینده به تدوین مقررات گسترده بر تمامی ارزهای رمزنگاری‌شده خواهد پرداخت.»

مقالات مرتبط:  اختلال گسترده در شبکه ویزا نگاه‌ها را متوجه بیت کوین ساخته است

واکنش ها

فعلا کسی دوسش نداشته ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *